Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 29565
Dostępność: (środa-19:53) Stan w ŁODZI 8 egz. Jest w 19 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Edgard

Pakiet składa się z: książki Niemiecki. Rozmówki na każdy wyjazd oraz fiszek 100 fiszek zwroty konwersacyjne.

Niezbędnik każdego, kto wybiera się do Niemiec lub krajów niemieckojęzycznych w podróż służbową czy turystyczną albo planuje dłuższy wyjazd na praktyki, staż lub studia.

Znajdziesz tu niezbędne zwroty i wyrażenia, dzięki którym będziesz mógł porozumieć się z niemieckojęzycznymi rozmówcami: zapytać o drogę, zrobić zakupy, poprosić o radę. Dzięki temu poradzisz sobie w różnych sytuacjach - w muzeum, na spacerze po mieście, ale i w urzędzie czy u lekarza.

W Rozmówkach na każdy wyjazd znajdziesz też ciekawostki o krajach niemieckojęzycznych oraz wskazówki dotyczące kultury i zwyczajów. Część poświęcona podstawom gramatyki oraz fonetyki języka niemieckiego ułatwi porozumiewanie się i zrozumienie odpowiedzi udzielanych w tym języku. Dodatkowym ułatwieniem będzie także dwujęzyczny słownik oraz uproszczony zapis wymowy wszystkich prezentowanych zwrotów.

Z Rozmówkami na każdy wyjazd:

- poznasz przydatne zwroty i wyrażenia porozumiesz się w lokalnym języku z mieszkańcami,

- zrozumiesz szyldy, napisy i komunikaty opanujesz podstawy wymowy,

- dowiesz się więcej o Niemczech i ich mieszkańcach.

Niemiecki. 100 Fiszek. Zwroty konwersacyjne to zestaw dla osób, które znają podstawy języka niemieckiego. Pakiet fiszek pomoże uzupełnić słownictwo i poznać nowe wyrażenia przydatne w konwersacjach. Każde słowo zostało przedstawione w kontekście, co ułatwi zrozumienie i zapamiętanie jego znaczenia. Pobierz nagrania wszystkich słówek i ćwicz poprawną wymowę powtarzając za lektorem!

Sprawdź przygotowane metody do szybkich powtórek: możesz korzystać z kolorowych przegródek w opakowaniu oraz generować listę wybranych słówek do odsłuchu. Do torebki, plecaka, czy kieszeni, podręczny zestaw fiszek możesz zabrać ze sobą wszędzie!

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Edgard

 • Oprawa: 

  pudełko

 • Format: 

  11 x 16 cm

 • EAN: 

  9788366237766

Polecamy