Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 12883
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Edgard

Hiszpański fiszki dla średnio zaawansowanych ŻYCIE CODZIENNE to wyjątkowy zestaw, który tworzą: ponad 1000 ponumerowanych fiszek, pudełko z kolorowymi przegródkami ułatwiającymi naukę oraz płyta z gotowymi nagraniami MP3, programem do generowania osobistej playlisty, funkcją karaoke i testami. Pakiet przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem hiszpańskim na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).

Pozwala szybko i skutecznie opanować słownictwo z 16 grup tematycznych oraz poznać i utrwalić wzorce komunikacyjne wraz z tłumaczeniami. Nauka materiału umożliwia swobodną komunikację w języku hiszpańskim na poziomie średnio zaawansowanym.

Kurs językowy z fiszkami to nie tylko skuteczna metoda aktywnego przyswajania hiszpańskiego słownictwa, ale również wygodny i atrakcyjny sposób na naukę w dowolnej chwili i czasie: w drodze do pracy, szkoły, w podroży czy na spacerze.

/źródło opisu: http://jezykiobce.pl/

Napisz opinię
2020-10-21 16:41:08 - Anna

Świetne wydawnictwo językowe, które pozwala w przystępny sposób podszkolić swoje umiejętności. Fiszki z podziałem na przegródki umożliwiają swobodne sortowanie poznanych słówek oraz wygodne przenoszenie kart. W zestawie znajduje się płyta do ćwiczeń wymowy. Polecam, choć zapewne nie jest to forma nauki dla każdego.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Edgard

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  9 x 26 cm

 • EAN: 

  9788377882511

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...