Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN

Skrócony opis

Obowiązkowa pozycja dla nowoczesnej kobiety biznesu!!! Autorka przekonuje, że kobiety nie powinny powielać męskich mechanizmów działania, lecz wypracować własną drogę. Zachęca, by po kobiecemu osiągać szczyty w życiu zawodowym.

Informacje o produkcie

 • Autor: 

  Becky Sheetz-Runkle

 • Wydawnictwo: 

  GWP

 • Ilość stron: 

  272

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788374895507

Obowiązkowa pozycja dla nowoczesnej kobiety biznesu!!!

Autorka przekonuje, że kobiety nie powinny powielać męskich mechanizmów działania, lecz wypracować własną drogę. Zachęca, by po kobiecemu osiągać szczyty w życiu zawodowym. Proponowane przez nią strategie pomagają nam uwierzyć w swoje możliwości, poradzić sobie z niepotrzebnymi lękami i obawami, a przede wszystkim uczą, jak osiągać realne cele i wygrywać bez zbędnej walki. I to niezależnie od tego, czy chodzi o prowadzenie własnej firmy, awans czy skuteczne zarządzanie ludźmi.

Becky Sheetz-Runkle proponuje, by zasady ponadczasowej chińskiej sztuki wojny przełożyć na język biznesu i wykorzystać do osiągania sukcesów zawodowych. Przekonuje, że techniki Sun Tzu opierają się na głębokim zrozumieniu natury ludzkiej, dlatego można je z powodzeniem zastosować do budowania relacji zawodowych i kreowania własnej kariery. Książka uczy dyplomacji, empatii, wyczuwania przeciwnika, sztuki dialogu i rozwiązywania problemów na drodze kompromisu. Dodatkowo autorka wspiera się przykładami i historiami wpływowych, popularnych kobiet ze świata biznesu, kultury i polityki, co czyni książkę ciekawą i niezwykle praktyczną.

Dzięki lekturze:

- zostaniesz mistrzynią strategii i planowania;

- nauczysz się wygrywać bez walki;

- dowiesz się, jak osiągnąć sukces bez konfliktów;

- pozbędziesz się hamujących cię ograniczeń;

- zaczniesz w pełni wykorzystywać swój potencjał.