Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 19929
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Edgard

Unikalny zestaw Zagadek obrazkowych to zestaw kolorowych, ilustrowanych kart specjalnie opracowanych dla dzieci od 6 roku życia, uczących koncentracji, logicznego myślenia i wyciągania wniosków. Łamigłówki ćwiczą koncentrację i wprowadzają w świat matematyki, a także trenują kompetencje niezbędne do samodzielnej nauki w szkole. Ponadto rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy oraz stwarzają rodzicom i dzieciom okazję do wspólnej zabawy.

Przygotowane w wygodnej formie kolorowych, dwustronnych kart złączonych w jedną książeczkę świetnie sprawdzą się w domu, w szkole, w poczekalni, na spacerze czy podróży. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko.

Zagadki obrazkowe: ćwiczą myślenie logiczne i koncentrację u dzieci, umożliwiają szybkie sprawdzanie prawidłowych rozwiązań na rewersie, ułatwiają zapamiętywanie dzięki kolorowym ilustracjom, różnorodność łamigłówek to niekończąca się zabawa.

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Edgard

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  8,5 x 13,5 cm

 • EAN: 

  9788377889190

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...