Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 08394
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Zielona Sowa

Nauka to podstawa, już od najmłodszych lat. Innowacyjny podręcznik dla maluchów, pt. "Nowy elementarz 6-latka" to idealna pomoc w rozwijaniu zdolności każdego dziecka.

Dzieci już od najmłodszych lat powinny kształcić swój umysł, spostrzegawczość i zręczność, by w kolejnych etapach rozwoju mogły sobie radzić sobie bez żadnych problemów. "Nowy elementarz 6-latka" pomoże kształtować naukę czytania i pisania.

Rodzice chętnie wspierają swoje pociechy w nauce już od najmłodszych lat. Aby jednak dzieci mogły prawidłowo rozwijać swoje zdolności, powinny korzystać z odpowiednich pomocy, dostosowanych do wieku i ich indywidualnych potrzeb.

Interesującą pozycją, opartą na planie daltońskim, jest innowacyjna książeczka dla najmłodszych, pt. "Nowy elementarz 6-latka", to ostatnia część serii "Nowy elementarz". Podręczniki z tego cyklu zostały opracowane w taki sposób, by dziecko mogło uczyć się etapowo.

Zawarte w książkach tej serii zadania dotyczą poszczególnych tematów, a każdy rozdział jest zakończony podsumowaniem zebranej wiedzy. Aby przejść do następnego etapu, należy najpierw ukończyć rozpoczęty rozdział. Kolejne polecenia pojawiające się w dalszych zadaniach nawiązują bowiem do wcześniej zdobytej wiedzy.

"Nowy elementarz 6-latka" jest bardzo różnorodny, dlatego można w nim odnaleźć zadania z rozmaitych dziedzin, aby jak najlepiej rozwijać dziecko w wielu kierunkach.

 • Autor: 

  Elżbieta Pietruczuk-Bogucka

 • Wydawnictwo: 

  Zielona Sowa

 • Ilość stron: 

  32

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  20,5 x 24 cm

 • EAN: 

  9788380738485

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...