Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 19694
Dostępność: (wtorek-18:41) Stan w ŁODZI OSTATNI 1 egz. DOSTAWA za 7-9 dni
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Arkady

"Dorastanie” to jedna z najważniejszych książek w znakomitej serii „Jakie to proste!”.

Ten ilustrowany poradnik na temat dojrzewania i wszystkich zmian temu towarzyszących stanowi obowiązkową lekturę dla nastolatków i ich rodziców, którzy dzięki niemu nauczą się właściwie reagować na trudne pytania i problemy swoich dzieci. Autor nie osądza i nie zanudza pseudonaukowym żargonem. O tym trudnym okresie pisze z uśmiechem, że "jesteśmy jak na przejażdżce kolejką górską, doświadczając radości, ekscytacji, a czasem strachu". Ale "wszyscy przez to przeszliśmy". Omawia wiele kluczowych tematów, od seksualności po bezpieczeństwo w internecie i właściwe budowanie relacji z rodziną i rówieśnikami.

Praktyczne informacje pozwalają złagodzić stres towarzyszący młodym ludziom w tym trudnym okresie. Serię „Jakie to proste!” tworzą wspaniale przygotowane edytorsko i merytorycznie podręczniki tematyczne, które z powodzeniem zastępują korepetytora, a problemy z którymi dotychczas zmagali się uczniowie, stają się dziecięcą igraszką. Weź książkę do ręki, a szybko przekonasz się, że jest to nieodzowna pomoc w procesie kształcenia i wychowania.

W serii dotychczas ukazały się: „Matematyka”, „Biologia, chemia, fizyka”, „Programowanie”, „Muzyka”, „Jak uczyć się skutecznie”.

 • Autor: 

  Robert Winston

 • Wydawnictwo: 

  Arkady

 • Ilość stron: 

  256

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  17 x 24 cm

 • EAN: 

  9788321350608

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...