Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 17526
Dostępność: Cena Czyni Cuda. (sobota-21:14) Stan w ŁODZI 8 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

Muzyka… najwierniejsze odbicie serca. Przeciętna piosenka trwa trzy i pół minuty. Może sprawić, że zatrzymasz się, zamrugasz i pomyślisz o przeszłości lub przeniesie cię do rozrywających serce wspomnień.


W szczytowym okresie kariery miałam wszystko, czego pragnęłam i wiodłam wymarzone życie. Odnalazłam swoje tempo, wpadłam we właściwy rytm, ale jakiś czas później odebrałam telefon, który sprawił, że wszystko przepadło.


Widzisz, moje ulubione piosenki potrafiły się na siebie nakładać i grać równocześnie. Zakochałam się w melodii jednego mężczyzny a słowach drugiego. Jeśli chodzi jednak o podkład muzyczny naszego życia, to czy ktokolwiek potrafiłby wybrać ulubioną piosenkę?


I właśnie po to, by wyzbyć się wątpliwości, zrezygnowałam z miejsca w pierwszej klasie samolotu i postawiłam na jazdę samochodem i przemyślenia. Dwa dni. Jedna playlista. I długa droga do domu, do czekającego na mnie mężczyzny.

Napisz opinię
2020-04-23 15:19:36 - Edyta

Po przeczytaniu tej książki w jakiś sposób zmieniłam swoje ,aż momentami nudne życie ... Gorąco polecam.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-10-23 16:37:48 - Wroobl

Bardzo, bardzo klimatyczna książka. Na początku każdego rozdziału możemy znaleźć tytuł utworu, który był zarówno inspiracją dla autorki, jak i tłem dla opowiadanego fragmentu historii. Chociaż stara nie jestem, wiele z tych kawałków przypomniało mi czasy dzieciństwa. Serdecznie polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Kate Stewart

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  464

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380756205

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...