Wczytuję dane...

THRILLER

Thrillery

Szukasz czegoś, co przyspieszy bicie serca lub wręcz zmrozi Ci krew w żyłach? Tytułów, od których trudno będzie się oderwać? Zapraszamy do działu „thrillery”! To książki przedstawiające wciągające i historie z dreszczykiem. Thriller jest gatunkiem uwielbianym przez wszystkich miłośników mocnych wrażeń i napięcia. Znajdziesz tu niejedną historię pełną zagadek i tajemnic do rozwikłania z pogranicza kryminału i sensacji, a także udane psychologiczne portrety ukazujące mroczną stronę ludzkiej natury. Thrillery to książki, które często niesamowicie wciągają, skłaniając do dalszego przewracania stron. To dlatego mają tak wielu wielbicieli wśród miłośników beletrystyki i zwykle należą do najlepiej sprzedających się tytułów.

Thrillery wraz z kryminałami, powieściami sensacyjnymi i horrorami mają obecnie bardzo szerokie grono odbiorców, choć są stosunkowo młode. Zaczęły bowiem powstawać dopiero w drugiej połowie XX wieku. Pod koniec ubiegłego stulecia funkcjonowało już wielu autorów specjalizujących się w tym gatunku – np. Thomas Harris, Jeffery Deaver, Michael Critchton, John Grisham, Robin Cook. Pojawiły się też podgatunki, jak np. thrillery psychologiczne, medyczne czy prawnicze. Wiele z kultowych dziś książek z tego gatunku doczekało się również swoich ekranizacji kinowych, niekiedy niezwykle udanych (np. „Milczenie owiec”, „Kolekcjoner kości”, „Park Jurajski”, „Firma”).

W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych thrillerów. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na uzupełnienie swojej biblioteczki o ciekawe pozycje, czy też interesującej lektury np. na wakacje, z pewnością znajdziesz tu książki, które spełnią Twoje oczekiwania. Remigiusz Mróz, Olga Tokarczuk, Rachel Abbott, Dean Koontz czy Liza Marklund to tylko niektóre z nazwisk, które pojawiają się na okładkach oferowanych przez nas tytułów. Proponujemy również historie mniej znanych autorów, którym jednak nie można odmówić zdolności do utrzymania czytelnika w napięciu. Znajdziesz tu zarówno nowe thrillery, jak i prawdziwe klasyki, które warto mieć w swoich zbiorach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyprzedaż

Ostatni

18,90 PLN
39,99 PLN
Oszczędzasz 21.09 PLN
Wyprzedaż

W dół

14,90 PLN
37,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Wyprzedaż

Szpadel

16,90 PLN
39,90 PLN
Oszczędzasz 23.00 PLN
Wyprzedaż

Socjopata

24,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 20.00 PLN
Wyprzedaż

Login

18,90 PLN
44,90 PLN
Oszczędzasz 26.00 PLN
Wyprzedaż

Zamek

19,90 PLN
29,90 PLN
Oszczędzasz 10.00 PLN
Wyprzedaż

Psychoza

29,90 PLN
35,90 PLN
Oszczędzasz 6.00 PLN
Wyprzedaż

Gorsza

16,90 PLN
34,99 PLN
Oszczędzasz 18.09 PLN
Wyprzedaż

Cień

18,90 PLN
34,99 PLN
Oszczędzasz 16.09 PLN