Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23857
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny

Jeżeli ktoś skrzywdzi twoją siostrę – czy będziesz szukać rewanżu?

Jeżeli twój brat zostanie oskarżony o straszne przestępstwo – czy będziesz go bronić?

Mikey czuje bezsilny gniew, gdy jego siostra wyznaje, że została zgwałcona. Ellie jest zdruzgotana, kiedy jej brat zostaje posądzony o napaść. Teraz się spotykają.

Odważna powieść autorki "Zanim umrę". To książka o lojalności i o wyborach, jakie się z nią wiążą. Ale przede wszystkim to książka o miłości.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-05-10 13:43:13 - Agata D

Autorka książki "Zanim umrę" po raz kolejny sięgnęła o bardzo trudną problematykę i stworzyła wyjątkowo poruszającą historię dla młodzieży. Problem gwałtu i nieodwracalnych konsekwencji, jakie taki akt brutalności ma dla osób, które go doświadczyły i ich bliskich. Książka stanowi próbę wyjaśnienia emocji targających wszystkimi osobami pośrednio w tragedię zaangażowanymi. Dodatkowo jest to obraz dwóch rodzin dręczonych problemami...rodzin patologicznych. I historia miłości...zakazanej! Polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-06-23 14:19:54 - Daria08

Kolejna rewelacyjna książka autorki "Zanim umrę". Książka "Ty przeciwko mnie" porusza trudny temat - problem gwałtu. Jenny Downham do ostatniej strony potrafi budować napięcie i grać emocjami. Książka warta przeczytania! Polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Jenny Downham

 • Wydawnictwo: 

  Nasza Księgarnia

 • Ilość stron: 

  400

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788310131959

Polecane tytuły z tej samej półki