Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 20756
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Dobra Literatura

Dziesięcioletnia Jennifer Day mieszka w małym górniczym miasteczku pełnym tajemnic. W otaczającym ją świecie dorosłych poszukuje przyczyn śmierci swojej nastoletniej siostry Beth.

Próbując uporządkować ostatnie miesiące z jej życia, Jennifer odsiewa prawdę od kłamstw, ale mimo to wciąż natrafia na sekrety i kolejne pytania. Czy śmierć Beth była wypadkiem? Czy Jennifer lub ktokolwiek inny mogli ją uratować?

Oczami Jennifer widzimy, jak jej siostra podejmuje nieudaną próbę przekroczenia progu dorosłości, a rodzina ulega powolnemu rozkładowi. W tej nagradzanej powieści Karen Foxlee doskonale uchwyciła smak dorastania w małym miasteczku oraz złożoność życia rodzinnego.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-05-30 10:52:54 - Aga

Wzruszająca, pełna melancholii, ale momentami też radości, historia poruszająca kwestię dojrzewania. Za pomocą licznych metafor i retrospekcji autorka buduje obraz rodziny uginającej się pod ciężarem śmierci i wzajemnych nieporozumień. Napisana przystępnym językiem, chociaż trudna tematyka zmusza do refleksji i zadumy.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-06-26 13:28:35 - Aania77

"Kruchość skrzydeł" to niesamowita opowieść o wchodzeniu w dorosłość Beth - jedenastoletniej bohaterki. To powieść wzruszająca, momentami dramatyczna, ale niezwykle wartościowa. Polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Karen Foxlee

 • Wydawnictwo: 

  Dobra Literatura

 • Ilość stron: 

  304

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788365223487

Polecane tytuły z tej samej półki