Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 24067
Wydawca: Arkady

Współczesny świat wymusza na nas ciągłą uważność, szybkie tempo, wielozadaniowość, ogarnianie wszystkich sfer życia naraz.

Kolejne wyzwania rzucają nam nowe technologie i media ciągle domagające się naszej koncentracji.

W tej niepozornej książce próbujemy pokazać, jak odłożyć to wszystko na bok i za pomocą prostych aktywności odzyskać kontakt z własnymi emocjami, myślami i ciałem.

Cel jest skromny - pozwolić sobie na wgląd w swoją wewnętrzną przestrzeń - ale efekty mogą być zdumiewające: poczucie większej równowagi, kontroli nad życiem, a koniec końców ogólnego dobrostanu.

Z tej książki przepełnionej praktycznymi poradami, inspirującymi cytatami i propozycjami prostych, niewymagających żadnego przygotowania aktywności możesz zrobić, co Ci się podoba. Może to być dziennik, szkicownik, notatnik? Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia, a cel jest jeden - odzyskanie poczucia spokoju i wglądu gwarantujące siłę i przygotowanie na wyzwania, jakie stawia przed nami codzienne życie.

Książka nazywa się dziennikiem, ale może być wszystkim, czego aktualnie potrzebujesz. Zadanie jest jedno - sprawić, żebyś poświęciła czas na wsłuchanie się w siebie i swoje potrzeby. Zobaczysz, jak prostymi środkami można odzyskać kontakt ze sobą i poczuć siłę płynącą z mądrego wglądu.

 • Autor: 

  Praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Arkady

 • Ilość stron: 

  128

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 19 cm

 • EAN: 

  9788321351995

Polecane tytuły z tej samej półki