Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 36069
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Edgard

Angielski. Niezbędne zwroty i wyrażenia przeznaczony jest dla osób znających język na poziomie początkującym i średnio zaawansowanych.

Kurs uczy zwrotów i zdań niezbędnych podczas płynnego porozumiewania się. Kurs uczy ponad 500 zwrotów niezbędnych do swobodnej komunikacji.

Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Teraz już samodzielnie kupisz bilet, zapytasz o drogę, zrobisz zakupy i umówisz się na spotkanie.

Książka zawiera: dialogi, dodatkowe słownictwo, różnorodne ćwiczenia z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy sprawdzający znajomość słownictwa, indeks najważniejszych słówek.

Co zmieniono w Nowej Edycji? nowa, atrakcyjna szata graficzna, rozbudowany podręcznik, bardziej przejrzysty układ książki, ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, test podsumowujący, indeks wyrażeń.

Angielski. Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka angielskiego, w szczególności dla tych, którzy planują wyjazd do krajów anglojęzycznych w celach zawodowych, edukacyjnych lub turystycznych.

Opanuj niezbędne zwroty i zacznij swobodnie rozmawiać! Nagrania do książki są dostępne pod adresem: www.jezykiobce.pl/gratis

 • Autor: 

  Praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Edgard

 • Ilość stron: 

  120

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788366404021

Polecane tytuły z tej samej półki