Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 61142, 26495, 26491
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny

Produkty w zestawie:

Zestaw edukacyjny: Wychowaj bystrzaka! Zestaw 3 książek dla małego przyrodnika

Kupując te książki w zestawie, kupujesz taniej! Książki mają dodatkowy rabat - 7% od naszych cen.

W skład zestawu wchodzą trzy pozycje:

  • Poznaj jej piękno i niepowtarzalność. Przyroda Polski
  • Poradnik wędrowca
  • Szlaki polskich gór

1# Poznaj jej piękno i niepowtarzalność. Przyroda Polski - Ta bogato ilustrowana książka ukazuje piękno przyrody polskiej.

Przybliża ciekawe gatunki roślin i zwierząt, prezentuje najpiękniejsze miejsca naszego kraju, w tym niezwykle cenne i niepowtarzalne obszary chronione. Zobacz, jakie skarby kryje polska natura.

2# Poradnik wędrowca -

Jak znaleźć kierunek bez użycia kompasu? Co zabrać ze sobą na wyprawę w góry, a co nad wodę? Gdzie się schronić podczas burzy? Z czego zbudować prowizoryczny nocleg? Jak zmierzyć odległość, używając kciuka?

Poradnik wędrowca pomoże ci zaplanować idealną wyprawę i przeżyć na szlaku mnóstwo przygód! Książka adresowana jest do młodych wędrowców i zawiera wiele niezbędnych informacji podanych w postaci łatwych do zapamiętania infografik.

3# Szlaki polskich gór -

Który szczyt jest najwyższy? Jakie góry udawały Narnię? Kim był Liczyrzepa? Gdzie można zobaczyć największą koronkę? W których górach krokusy są najpiękniejsze?

Dzięki Szlakom polskich gór zdobędziesz najpiękniejsze górskie szczyty! Książka adresowana jest do młodych wędrowców i zawiera opisy najciekawszych pasm górskich, najlepszych atrakcji, które warto zobaczyć, a także zabawne legendy i interesujące fakty o zwierzętach zamieszkujących nasze góry.

Polecane tytuły z tej samej półki