Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 33746
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Edgard
Jeden zaczytany mors, dwa niedźwiedzie przy popołudniowej filiżance herbaty, trzy ciekawskie szopy... A ile jest żółwi? I co robią lisy? Policzcie do 10, poznajcie nazwy egzotycznych zwierząt i opowiedzcie razem o niezwykłych morskich przygodach bohaterów puzzli.

Łódeczki to wyjątkowa, dłuuuga układanka przygotowana z myślą o najmłodszych dzieciach. Duże, trwałe, wykonane z grubej tektury elementy z łatwością dopasuje do siebie nawet dwulatek. Dzięki dużemu formatowi 10-częściowych puzzli zabawa dostarczy dzieciom wiele radości, ćwicząc przy tym motorykę małą, umiejętność rozpoznawania kształtów i dopasowywania elementów.


Seria Puzzle Układam i opowiadam wspomaga rozwój mowy i myślenia przyczynowo-skutkowego, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość oraz zdolność koncentracji.


Fascynująca, pełna humoru, autorska grafika Pauliny Wyrt zachwyci i zachęci całą rodzinę do wspólnego spędzania czasu. Ta wyjątkowa ilustracja pomoże od najwcześniejszych lat harmonijnie kształtować wrażliwość estetyczną najmłodszych, a dla opiekunów będzie inspiracją do opowieści o przygodach zwierząt oraz prostej i przyjemnej nauki liczenia.


Do zestawu puzzli dołączona jest kolorowanka XXL, którą można wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju.

Wymiar układanki po ułożeniu: 87 x 15 cm

 • Autor: 

  Praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Edgard

 • Ilość stron: 

  10 puzzli

 • Oprawa: 

  kartonowe pudełko

 • Format: 

  15 x 21,5 cm

 • EAN: 

  9788377887622

Polecane tytuły z tej samej półki