Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 12854
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Edgard

Angielski Kierunek Matura. Zestawy, zadania, wskazówki - Poziom podstawowy (Książka + CD Audio)
- przygotowanie do wszystkich części egzaminu,
- zadania identyczne jak na maturze,
- wzorcowe zestawy egzaminacyjne,
- zwroty niezbędne do części ustnej egzaminu,
- wskazówki do zadań i praktyczne porady,
- Inteligentny Klucz odpowiedzi,
- GRATIS płyta CD Audio.

KIERUNEK MATURA Zestawy, zadania, wskazówki obejmuje książkę zawierającą wszystkie rodzaje zadań, jakie można spotkać na maturze, zestawy egzaminacyjne oraz płytę z nagraniami. Tytuł przygotowuje do egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym - uzupełnia, weryfikuje i utrwala zarówno wiadomości, jak i umiejętności nabyte podczas nauki w szkole czy na kursach językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom, które chcą sprawdzić i doskonalić swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu.

Tylko u nas:
- dymki z praktycznymi maturalnymi wskazówkami,
- przydatny test wprowadzający,
- szczegółowe omówienie odpowiedzi - Inteligentny Klucz.

Pakiet (książka + płyta CD Audio) adresowany jest do uczniów szkół średnich przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Podręcznik może być szczególnie pomocny dla nauczycieli - zawiera zestawy egzaminacyjne do wykorzystania podczas lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik (256 str. w formacie A4) zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin maturalny: składa się z dwóch części dotyczących egzaminu pisemnego oraz ustnego. W podrozdziałach znajdują się ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz praktyczne wskazówki do zadań. W specjalnie opracowanym Inteligentnym Kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe rozwiązania. Dodatkowo zamieszczono pełny zapis nagrań do zadań na rozumienie ze słuchu.

Płyta CD Audio obejmuje ok. 70 minut nagrań specjalnie dobranych lektorów, rodowitych Brytyjczyków. Prezentują oni różne akcenty, dające się usłyszeć podczas prawdziwego egzaminu.

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Edgard

 • Ilość stron: 

  256

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  21 x 29,5 cm

 • EAN: 

  9788361828495

Polecane tytuły z tej samej półki