Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 31272
Dostępność: (sobota-20:53) Stan w ŁODZI 4 egz. Jest w 18 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Rebis

Początek epickiej sagi o burzliwym życiu Harry’ego Cliftona.

Przyjęło się sądzić, że pochodzenie determinuje całe nasze życie…
Czy Harry Clifton, syn dokera i kelnerki, który nie widzi dla siebie losu lepszego niż wieczność spędzona w dokach, ma szansę dorównać dziedzicowi bogatego właściciela linii żeglugowej?
Jeffrey Archer w pierwszej części sagi o rodzinie Cliftonów, przez „Timesa” porównywanej do Sagi rodu Forsyte’ów, przedstawia losy nieprzeciętnego młodego człowieka uwikłanego w ciąg wydarzeń tak skomplikowanych, że nikt nie życzyłby sobie ich przeżyć. Podróż Harry’ego wiedzie go z ubogich dzielnic Bristolu, przez ekskluzywną szkołę dla chłopców, na pokład statku w przededniu II wojny światowej. Akcja, przedstawiana z perspektywy coraz to innej postaci, powoli wypełnia szczegółami obraz życia głównego bohatera.


Do ostatniej strony, dosłownie po ostatnie zdanie nie mamy pewności, jak potoczą się jego losy. A to dopiero początek historii.

„Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył”. - Daily Telegraph
„Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin – wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej”. - Sunday Times

 • Autor: 

  Jeffrey Archer

 • Wydawnictwo: 

  Rebis

 • Ilość stron: 

  384

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  13,5 x 21,5 cm

 • EAN: 

  9788375106466

Polecamy