Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 31266
Dostępność: Jest w 18 księgarniach. (piątek-19:53) Stan w ŁODZI 8 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Rebis

Wyobraź sobie świat, w którym 1% ludzi rodzi się ze specjalnymi mocami. Świat, gdzie bycie obdarowanym specjalnymi umiejętnościami jest traktowane jako przekleństwo.

Teraz wyobraź sobie, że ludzie mający ten niezwykły dar służą państwu. Brzmi dobrze, prawda? Ale co jeśli jest inaczej?

Teraz wyobraź sobie, że grupa terrorystów ma niewyobrażalne moce i zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel, nawet jeśli miałoby to oznaczać poświęcenie gatunku ludzkiego.

Tak mniej więcej prezentuje się fabula trzytomowej serii o przygodach Nicka Coopera. Twórcą tego bestsellerowego cyklu jest Markus Sakey. Książki o przygodach wyjątkowego agenta walczącego z terroryzmem przyniosła mu międzynarodową sławę.

W tomie trzecim "Ogniem pisana" autor serwuje nam zakończenie historii trzydziestoletniej walki Nicka Coopera z terroryzmem, samym sobą i przeciwnościami losu. W postapokaliptycznej wizji Stanów Zjednoczonych przyjdzie mu stoczyć walkę o przyszłość własną, swoich bliskich, jak i całej ludzkości. Czy podoła wyzwaniu?

Zachęcamy do przeczytania ostatniej części cyklu i przekonania się jak kończy się historia, która zapierała dech w piersi milionom ludzi na całym świecie. Przekonaj się, jak dar może szybko przerodzić się w przekleństwo i co jest w stanie poświęcić pojedynczy człowiek dla dobra ogółu. Jest to niewątpliwie najlepszy thriller minionych lat. "Ogniem pisana" to niesamowity klimat, mocne postacie i konflikt, którego stawką jest jutro.

 • Autor: 

  Markus Sakey

 • Wydawnictwo: 

  Rebis

 • Ilość stron: 

  388

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  13,8 x 21,5 cm

 • EAN: 

  9788378186960

Polecamy