Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 03270
Dostępność: Do kupienia przez 12-20 dni. KUP TERAZ! Szybko znika z półek. (czwartek-20:47) Stan w ŁODZI 6 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Ameet

Przed tobą niemal 100 oryginalnych ilustracji i mandali prosto z odległej galaktyki. Wypełnij kolorami kunsztowne czarno-białe grafiki i nadaj im niepowtarzalny charakter. Nie martw się jednak, jeśli nie jesteś zbyt uzdolniony plastycznie – przecież czuwa nad tobą moc!

Dzięki wyobraźni spod twojej ręki mogą wyjść między innymi oryginalne portrety Dartha Vadera, Anakina Skywalkera czy księżniczki Lei. Poczuj przyjemność tworzenia i daj się ponieść kreatywności. Mistrz Yoda naprawdę zadowolony z Ciebie będzie, gdy pełnię relaksu osiągniesz!

To książka dla wszystkich (bez względu na wiek) amatorów rysowania, kolorowania i bazgrolenia, którym świat sztuki zawsze był w jakiś sposób bliski. Fani „Gwiezdnych wojen” będą zachwyceni niesamowitymi ilustracjami łączącymi wizerunki postaci, robotów, statków kosmicznych z ornamentami i ozdobnymi elementami kwiatowymi. Każda strona to małe arcydzieło, w którym wyraźnie widać wpływ Alfonsa Muchy i innych twórców secesyjnych.

Czas spędzony na kolorowaniu tych niepowtarzalnych i pełnych finezji elementów pozwala nie tylko na relaks w najlepszym wydaniu, ale także uwalnia kreatywność i daje niesamowitą radość tworzenia.

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Wydawnictwo: 

  Ameet

 • Ilość stron: 

  96

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  20,5 x 29 cm

 • EAN: 

  9788325322601

Polecamy