Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27652
Dostępność: Tytuł chętnie wybierany Cena Czyni Cuda. (czwartek-22:06) Stan w ŁODZI 8 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

„Próbuję powstrzymać się od krzyku. Leżę pod kołdrą i udaję, że rozmowa sprzed chwili nie miała miejsca. To moje ostatnie sekundy wolności. Czy ten koszmar kiedyś się skończy?

Ewa na co dzień jest szanowanym psychoterapeutą. Skrywa jednak mroczną tajemnicę, którą poza nią zna tylko jedna osoba.

Pewnego dnia kobieta dostaje na Instagramie wiadomość wideo od swojej byłej pacjentki, Martyny, która przebywa na leczeniu w szpitalu psychiatrycznym. Gdy odtwarza filmik, widzi sceny, o których wolałaby zapomnieć.

Tylko Martyna wie, co Ewa zrobiła przed laty. Teraz grozi, że upubliczni nagranie, jeżeli lekarka nie pomoże jej w rozwiązaniu sprawy głośnego morderstwa sprzed kilku miesięcy. Ewa wie, że musi się zgodzić. W miarę zgłębiania się w kryminalną sprawę, odkrywa coraz więcej powiązań między śmiercią 40-letniego mężczyzny a swoją mroczną i bolesną przeszłością.

Nigdy nie uciekniesz od przeszłości...

Napisz opinię
2020-10-29 15:26:08 - Wroobl

Do ogromnych plusów drugiej części "Trylogii Hejterskiej" (części nie są ze sobą w żaden sposób powiązane) autorstwa Marcela Mossa na pewno mogę zaliczyć dynamicznie rozwijającą się fabułę oraz ciekawie i wyraziście nakreślone sylwetki bohaterów. "Nie patrz" jest pozycją intrygującą i z całą pewnością fani thrillerów psychologicznych będą usatysfakcjonowani. W ciekawy sposób wydarzenia z przeszłości przeplatają się z teraźniejszością. Gorąco polecam.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Marcel Moss

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  352

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788380759824

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...