Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 28842
Dostępność: (sobota-22:28) Stan w ŁODZI 8 egz. Jest w 15 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni

Okropne opowieści dziadka to jedna z najbardziej cenionych i poszukiwanych książek Jamesa Flory, kultowego amerykańskiego ilustratora i autora.

Pojawiają się w niej odrażające potwory, tańczące szkielety, mroczne jaskinie, wiedźmy o nosach pokrytych brodawkami, głodne wilkołaki i groźne upiory – wszystko jednak tylko po to, by oswoić lęk i strach najmłodszych czytelników.

Gdy za oknem szaleje burza z piorunami, a ty siedzisz na kolanach dziadka, który opowiada dziwne historie, wbrew pozorom nie jest to takie miłe i bezpieczne, jak by się mogło wydawać. Szkielety w workach, straszliwe wiedźmy, ogromne kosmate pająki o zaślinionych paszczach, odrażające duchy i wygłodniałe wilkołaki –z takimi potwornościami zmagał się dziadek w swych przerażających przygodach. Uciekając przed szkieletem, wpadł do jaskini Brodawkowej Wiedźmy, która za pomocą magicznej kości zmieniła go w pająka. W końcu dziadek zdołał wykraść magiczną kość i po kolejnych strasznych perypetiach za sprawą magii wrócił do domu. Okropne opowieści dziadka pozostawią czytelnikom ekscytujące wspomnienie zadziwiającej mieszanki dreszczyku, emocji i rozbawienia.

Ten uroczo upiorny i zabawny zbiorek opowiadań z przekomicznymi i dziko pomysłowymi ilustracjami sprawi, że młodzi czytelnicy będą go pochłaniać z zapartym tchem.

 • Autor: 

  James Flora

 • Wydawnictwo: 

  Prószyński

 • Ilość stron: 

  40

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  18,5 x 25,5 cm

 • EAN: 

  9788381691796

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...