Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27904
Dostępność: (czwartek-22:19) Stan w ŁODZI 8 egz. Nasi klienci to lubią. Jest teraz w 10 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni

On jest wszystkim, o czym marzyła. Ona – tym, czego on nie może mieć.

Takiego duetu jeszcze nie było! Bestsellerowi autorzy Gabriela Gargaś i Marcel Woźniak przedstawiają swoją pierwszą wspólną powieść!

Na Dworcu Centralnym znalezione zostają zwłoki mężczyzny… Gdy trzy miesiące wcześniej drogi Aniki i Roberta przecinają się w ciemnym hotelowym korytarzu, rozpoczyna się gra, w której namiętność bierze górę nad rozsądkiem, a skrywane fantazje budzą demony przeszłości. Wszystko komplikuje fakt, że ona jest zaręczona, a on żonaty. Robert jest biznesmenem, byłą gwiazdą piłki nożnej i wspólnikiem w firmie bukmacherskiej. Anika – asystentką w renomowanej firmie. Z ich spotkania wynikną nieodwracalne konsekwencje, których sami nie mogli przewidzieć. Do sieci wyciekają zdjęcia kochanków, obietnice zostają złamane, przyjaźń zerwana. Wielki świat biznesu obraca brudnymi pieniędzmi, a wybuch pożądania doprowadza do zabójstwa…

Kto ginie i dlaczego? Do czego może doprowadzić romans? Czy namiętność może przerodzić się w obsesję?

W tej historii nikt nie jest tym, za kogo się podaje. Anika i Robert ogniem swojej namiętności podpalili cały świat. Ktoś będzie musiał za to zapłacić. Bo stawką w tej grze jest nie tylko miłość, ale i życie.

 • Autor: 

  Gabriela Gargaś, Marcel Woźniak

 • Wydawnictwo: 

  Wydawnictwo Literackie

 • Ilość stron: 

  464

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788308069400

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...