Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34935
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Znak

Twoja skóra jest domem dla milionów dobroczynnych mikroorganizmów, które pomagają zachować jej zdrowie, młodość i naturalną barierę ochronną.

W codziennej pielęgnacji łatwo zapomnieć, jak dbać o swój unikalny mikrobiom. Im zdrowszy mikrobiom skóry, tym piękniejsza, zdrowsza i lepiej nawilżona cera. Kiedy pojawiają się przebarwienia, podrażnienia i inne problemy skórne, szukasz skutecznych, lecz często skomplikowanych rozwiązań. Tymczasem dbanie o cerę i jej zdrowie jest prostsze, niż myślisz.

Zapomnij o niezliczonych ilościach kremów, toników i innych wynalazków kosmetycznego marketingu. Ten francuski poradnik pomoże ci zrobić pierwszy krok na drodze do zmiany w twojej kosmetyczce i pozbycia się z niej parabenów, SLS-ów i produktów ropopochodnych, które serwujesz swojemu mikrobiomowi pod pozorem pielęgnacji.

Dowiedz się: jak działa twój mikrobiom i jak o niego dbać, czym jest kosmebiotyka i co może ci zaoferować, które olejki eteryczne pomogą uleczyć skórę, czym są postbiotyki i jak stosować je z pożytkiem dla swojej cery. Badania udowadniają, że wszystko, czego potrzebujesz, natura daje ci za darmo. Wystarczy tylko odpowiednio wykorzystać te dary i zmienić podejście do codziennej pielęgnacji. Skóra wie najlepiej! „Fantastyczny świat mniejszych, ale liczniejszych!

Poznaj mikroorganizmy, które pomagają w zachowaniu zdrowia i harmonii twojej skóry, i zadbaj o nie”. lek. Agnieszka Kobyłka Dziki Mama Dermatolog

 • Autor: 

  Alain Géloën, Alexandra Raillan

 • Wydawnictwo: 

  Znak

 • Ilość stron: 

  276

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  15,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788324073832

Polecane tytuły z tej samej półki