Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 25319
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Filia

„Pierwsza miłość. To coś więcej niż uczucie. To siła. To coś, co siedzi głęboko w nas.

Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i odwzajemnione, wtedy dzieje się magia.

Pierwsza. Miłość”– Kim Holden

Nowe, niesamowite doznanie, ukradkiem skradzione spojrzenia, pierwsze pocałunki i motyle w brzuchu… Pierwsza miłość może czegoś nauczyć, ale też zgubić. Słodka, gorzka, ekscytująca, a może też rozrywająca serce? Czy pierwszej miłości się nie zapomina?

Autorki znane z list bestsellerów, opowiadają o pierwszej miłości i związanych z nią emocjach. Zapraszamy, porozmawiajmy o pierwszej miłości!

Napisz opinię
2020-04-22 10:29:49 - Klaudia

Piękna książka składająca się z 9 opowiadań, które łączy to samo - Pierwsza Miłość. Pełne emocji i wzruszające opowieści, w których bohaterowie zmagają się z wieloma problemami: rozwody rodziców, przeprowadzki, choroby. Bardzo przyjemna lektura po której sama zaczęłam wspominać swoje pierwsze randki i motyle w brzuchu. Polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-08 12:06:38 - Magda W.

Interesujące opowiadania, myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pierwsza miłość może być słodka, urocza a nawet emocjonalna. Godne przeczytania.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
  • Autor: 

    praca zbiorowa

  • Wydawnictwo: 

    Filia

  • Ilość stron: 

    420

  • Oprawa: 

    miękka

  • Format: 

    14 x 20 cm

  • EAN: 

    9788380756878

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...