Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 16317
Dostępność: (wtorek-18:54) Stan w ŁODZI OSTATNI 1 egz. DOSTAWA za 7-9 dni Cena Czyni Cuda.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

Waszyngtoński obrońca Stanton Shaw jest dumy, ambitny, zadaje błyskotliwe pytania i zasypuje wszystkich niepodważalnymi argumentami. Nieprzypadkowo nazywany jest Uwodzicielem Przysięgłych – ma południowy akcent, rozbrajający uśmiech i zniewalające zielone oczy – ciężko mu się oprzeć.


Mężczyźni chcą być tacy jak on, kobiety pragną być przez niego szczegółowo przesłuchane.Stanton ma plan na życie. Przez jakiś czas wszystko przebiega według ustalonego scenariusza.Jednak pewnego dnia mężczyzna dostaje zaproszenie na ślub swojej licealnej miłości i jednocześnie matki jego ukochanej dziesięcioletniej córeczki. Jenny wychodzi za mąż – za kogoś innego. Tego definitywnie nie było w planie.


Wychowana w mieście Sofia Santos jest nieugiętą prawniczką, planującą karierę najbardziej cenionego obrońcy w sprawach karnych w kraju. Nie ma czasu na związki czy inne tego typu rozpraszające rzeczy.Jednak gdy Stanton, jej niesamowity „przyjaciel do łóżka” błaga o pomoc, kobieta zostaje wytrącona z równowagi, zepchnięta z obranej ścieżki, a jej świat wywrócony do góry nogami. Sofia zgadza się pojechać do zabitej dechami mieściny w stanie Missisipi, by pomóc Stantonowi odzyskać ukochaną.Umysł podpowiada jej, że zwariowała… serce twierdzi jednak coś zupełnie innego.


Co się stanie, gdy doprowadzimy do spotkania mieszkańców niewielkiej mieściny, dwóch profesjonalistów wyćwiczonych w sporach, lokalną miss, czterech wielkich braci, Parówkę oraz Bunię z dubeltówką?


Poleje się burbon, wybuchnie namiętność, a pragnienia serca sprawią, że nawet najmisterniej ułożone plany zostaną unieważnione.

Napisz opinię
2020-04-24 21:22:39 - Kasik

Podobnie jak w innych książkach Emmy Chase,dużo tu dowcipu,szalonych zwrotów akcji i ...pikanterii...przyjemnej:)Polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-27 12:12:01 - Magda W.

Bardzo przyjemna książka - zabawna, romantyczna i lekka. Wspaniała na zakończenie parszywego dnia :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Emma Chase

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  416

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788380750944

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...