Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23165
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Filia

Henry Charles Albert Edgar Pembrook, książę Wessco, kocha być nieodpowiedzialnym i ani mu w głowie się zmieniać. Problem w tym, że jako członek rodziny królewskiej niewiele ma w tej sprawie do gadania.

Królowa Lenora postanawia dać wnukowi nieco swobody, żeby ten mógł wreszcie poczuć ciężar związany z podejmowaniem samodzielnych decyzji. Ku zgrozie wszystkich jego pierwsze postanowienie wiąże się z… wzięciem udziału w randkowym reality show.

I tak dwadzieścia najpiękniejszych arystokratek rozpoczyna rywalizację o serce Henry’ego. Wśród zamkowej scenerii kandydatki nie zawahają się użyć całego swojego uroku, byle tylko usidlić niepokornego księcia i zdobyć brylantową tiarę.

Tymczasem Henry dostrzega prawdziwe piękno w najbardziej niepozornej z nich.

Sarah Mirabelle Zinnia Von Titebottum jest cicha i nie lubi się narzucać. O dziwo, to właśnie jej prostolinijność, siła i dobroć przykuwają uwagę Henry’ego. Nie bez znaczenia jest też sprośny humor, z którego słynie dziewczyna…

Czy Sarah znajdzie sposób na nauczenie księcia odpowiedzialności?

Napisz opinię
2020-05-27 12:28:27 - Magda W.

Piękna, czarująca, momentami magiczna podróż na królewski dwór. Bardzo urzekła mnie postać Sary, jej siła, prostolinijność, szczerość oraz pasja.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Emma Chase

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  420

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380755161

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...