Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 17032
Dostępność: (czwartek-21:07) Stan w ŁODZI 4 egz. Cena Czyni Cuda.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

Atalia jest początkującą dziennikarką i właśnie rozstała się z niedoszłym narzeczonym. Ma wspaniałych, oddanych przyjaciół, za których byłaby w stanie skoczyć w ogień.
Henrik zajmuje się rodzinnym, świetnie prosperującym różanym interesem. Chociaż zwykle zaraża innych pogodą ducha, wewnątrz toczy walkę z traumatycznymi wspomnieniami.
Pewnego wiosennego dnia spotykają się w dość niecodziennych okolicznościach. Oboje bardzo szybko przekonują się, jak wiele ich łączy. O wiele więcej niż na początku mogliby sądzić.
Jaka będzie cena rozwikłania starych, skrywanych tajemnic? Czy uda im się uratować uczucie, które w tym czasie się zrodziło?
Poznaj opowieść z Kopenhagą w tle, o tym, że miłość potrafi pokonywać różne przeszkody. Bo żeby zacząć patrzeć w przyszłość, trzeba uporać się z przeszłością.

Napisz opinię
2020-04-23 12:33:00 - Edyta

To lekka , wzruszająca historia i potwierdzenie prawdy ,że jeżeli dwoje ludzi szczerze się kocha ,to zawsze znajdą do siebie drogę:) Serdecznie polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-05 23:46:14 - Agata D

~Człowiek bez marzeń niczego nie osiąga. Bo do czego ma dążyć, skoro niczego nie pragnie~ Lekka, barwna opowieść o poważnych problemach i o życiowych rozterkach. Momentami zabawna - momentami wzruszającą! Połączenie, które sprawia, że książka wprowadza czytelnika w stan miłego rozczulenia! Dodatkowo całość spowija aura tajemniczości i niedomówienia. Sekrety z przeszłości niewątpliwie mają wpływ na teraźniejszość. Wyjątkowy debiut literacki autorki!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-15 10:49:42 - Magda W.

Są takie książki, które czyta się z uśmiechem na ustach. ,,To, co nas łączy" właśnie taka była :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Adrianna Klara Kłosińska

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  400

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380756625

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...