Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 30545
Dostępność: (wtorek-19:50) Stan w ŁODZI 8 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Mamania

„Wiemy już, że kobiety potrafią robić to, co mężczyźni, ale nadal nie zrozumieliśmy, że mężczyźni potrafią robić to, co kobiety”.
Gloria Steinem, dziennikarka i feministka

„Ta książka zmieniła nasze życie. Korzystałam z niej także, pisząc Włącz się do gry. Podziwiam podejście Sharon i Joanny oparte na badaniach i opiniach ekspertów: od największych autorytetów w dziedzinie rozwoju dziecka, przez dyrektorów najlepszych szkół biznesu i doświadczonych psychologów pracujących z parami”.
Sheryl Sandberg, szefowa operacyjna Facebooka

Sharon Meers i Joanna Strober to zaangażowane zawodowo żony i matki. Doskonale znają problemy współczesnych rodziców, którzy próbują pogodzić pracę z życiem rodzinnym. Wiedzą, że to właśnie dzięki pracującej matce rodzina może świetnie funkcjonować.

Wywiady z rodzicami i pracodawcami, ankiety wśród pracujących matek, drobiazgowy przegląd badań psychologicznych i socjologicznych – wszystko to pozwoliło odkryć, że kiedy oboje rodzice pracują, to zyskują na tym wszyscy: dzieci, mężowie i żony. 50 na 50 to wyjątkowa książka, która pokazuje, jak ważny jest i podział obowiązków rodzicielskich, i równowaga między życiem rodzinnym a zawodowym.

 • Autor: 

  Sharon Meers, Joanna Strober

 • Wydawnictwo: 

  Mamania

 • Ilość stron: 

  344

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  16,5 x 23,5 cm

 • EAN: 

  9788365087294

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...