Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 10903
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni

Nieważne czy podajesz rękę staruszkowi, który potknął się na ulicy, opiekujesz się dzieckiem stawiającym pierwsze kroki czy przyjmujesz rady od innych, masz do czynienia z niezwykłą sztuką pomagania. To ona towarzyszy Ci każdego dnia i znacząco wpływa na Twoje życie.

Autorki, które w całej Europie prowadzą warsztaty z tej niezwykłej sztuki, dzielą się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem i prezentują jej własną koncepcję. W tej publikacji prezentują jej poszczególne aspekty, popierając je przykładami z życia swojego i pacjentów oraz podają praktyczne wskazówki i ćwiczenia.

Dzięki książce poznasz zależności jakie zachodzą między pomagającym a wspomaganym oraz pułapki, które w tym procesie mogą spotkać obie strony. Dowiesz się, jak nieść pomoc, także wtedy, gdy masz do czynienia z osobą, która nie chce jej przyjąć. Poznasz sekrety tego, jak wspierać, a przy tym nie skrzywdzić drugiej osoby oraz jak samemu prosić o pomoc, kiedy naprawdę jej potrzebujesz. Aby skutecznie pomagać musisz wiedzieć, co robić lub czego unikać, bo niestety nie zawsze wystarczy dobra wola, czasami robiąc coś za wszelką cenę można jedynie zaszkodzić.

 • Autor: 

  Felisa Chalcoff

 • Wydawnictwo: 

  Studio Astropsychologii

 • Ilość stron: 

  192

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788373774841

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...