Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 26511
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Znak

Nowa książka Ebena Alexandra, autora międzynarodowego bestsellera Dowód, znakomitego naukowca i wykładowcy Harvardu, który doświadczył życia po śmierci.

Szanowany neurochirurg, sceptyk i racjonalista, w czasie kilkudniowej śpiączki przeżył śmierć kliniczną i doświadczył życia po drugiej stronie. To wydarzenie wstrząsnęło jego światopoglądem. Był tak głęboko przekonany o autentyczności tego doznania, że postawił na szali swoją karierę naukową, aby zbadać zjawiska niewytłumaczalne i oddać sprawiedliwość tym, którzy ich doświadczyli.

Eben Alexander naukowymi metodami bada zjawiska niewyjaśnione: od przeczuć, proroczych snów czy déjà vu, które dobrze znamy, po kontakty ze zmarłymi, telepatię, doświadczenia nieba, uzdrawianie za pomocą energii, wspomnienia z minionych wcieleń czy przebłyski geniuszu. Łączy wywód naukowy ze świadectwami osób, które doświadczyły niewytłumaczalnego.

Serce świadomości to książka, która dowodzi, że to, co niewyjaśnione, mówi więcej o rzeczywistości wokół nas, niż zwykliśmy sądzić. Pokazuje, że te doświadczenia są prawdziwe, głębokie i wartościowe. Największa zagadka nauki może stać się dla nas prawdziwym źródłem wewnętrznej mądrości i spełnienia.

Napisz opinię
2020-05-07 11:55:27 - Aleksander

Eben Alexander naukowymi metodami bada zjawiska niewyjaśnione: od przeczuć, proroczych snów, po kontakty ze zmarłymi, telepatię, doświadczenia nieba. Łączy wywód naukowy ze świadectwami osób, które doświadczyły niewytłumaczalnego. Książka na pewno nie jest łatwa w odbiorze, jednakże jest świetnym doświadczeniem - zwłaszcza dla osób niebędących w temacie.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Eben Alexander, Karen Newell

 • Wydawnictwo: 

  Znak

 • Ilość stron: 

  462

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788324056163

Polecamy