Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 32271
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Harperkids

„Kraina Lodu. Przygoda Olafa. Złota księga” na 96 stronach zawiera 3 opowiadania z pięknymi kolorowymi ilustracjami: „Opowieść Olafa”, „Rodzinne sprawy” oraz „Świąteczne tradycje”. Każde z nich dotyka niezwykle ważnej sprawy – przyjaźni.

Złota księga zabierze nas wraz z Olafem do szkoły, w której nauczycielka, pani Halvonson, nie tylko uczy, ale również ma okazję nauczyć się od Olafa jednej bardzo ważnej rzeczy…

W najnowszej serii opowieści o Krainie Lodu dwaj niezwykli przyjaciele, Olaf i Sven, wyruszają na spotkanie nowych, pasjonujących przygód. Wybierz się razem z nimi w magiczną podróż po Arendelle i przekonaj się, jak wielką moc mają prawdziwa przyjaźń i rodzinne zwyczaje.

Dzięki tej książce poznasz też dawno zapomnianą, świąteczną tradycję Anny i Elsy. Tradycję, jakiej nie ma nikt inny na świecie.Będziesz miał okazję uczestniczyć w przyjęciu niespodziance, które Anna i Elsa przygotowują wraz z Olafem dla pewnych bardzo niezwykłych mieszkańców królestwa Arendelle. I wiele, wiele więcej.

Napisz opinię
2021-07-14 13:10:08 - Magda W.

Pięknie wydana książka dla dzieci, zachwyca ilustracjami oraz treścią. Myślę, że Olaf roztopi serce nie jednemu czytelnikowi. "Bo dla niektórych warto się roztopić" - uwielbiam ten cytat :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  John Edwards, Amy Sky Koster

 • Wydawnictwo: 

  Harperkids

 • Ilość stron: 

  96

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  20,5 x 28,5 cm

 • EAN: 

  9788328125834

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...