Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27906
Dostępność: (środa-21:02) Stan w ŁODZI 4 egz. Jest w 16 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni

Siostrzana miłość, siła wyobraźni, dziewczęca odwaga i walka o niezależność... Jessie Burton, autorka światowych bestsellerów: "Miniaturzystka" oraz "Muza", powraca z zachwycającą i przepięknie ilustrowaną baśnią dla tych, w których drzemie dziecko.

Dla dwunastu córek króla Alberta śmierć królowej Laurelii oznacza nie tylko utratę matki. Decyzją ojca dziewczęta zostają objęte ścisłą ochroną. Odbiera się im ukochane lekcje, przedmioty, i – co najważniejsze – osobistą wolność.

Jednakże siostry, zwłaszcza najstarsza z nich, księżniczka Frida, nie zgadzają się na taki los. Jest coś, co nadal posiadają i czego ojciec nie może im odebrać: siła wyobraźni. Mogąc polegać wyłącznie na własnej pomysłowości, królewny podejmują walkę o życie na swoich warunkach.

"Marzycielki" są bajką przekorną – zapomnijcie o księciu, który przybędzie na ratunek i zdobędzie królestwo! – za to pełną odważnych, zaradnych i imponująco sprytnych młodych kobiet. Spodoba się najmłodszym i tym nieco starszym, którzy z na pozór dziecięcej opowieści potrafią wyczytać niejedną dorosłą prawdę.

Napisz opinię
2020-07-29 13:17:14 - Kasia

Marzycielki to piękna bajka! Czytałam razem z dzieckiem! Super polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Jessie Burton

 • Wydawnictwo: 

  Wydawnictwo Literackie

 • Ilość stron: 

  160

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  17 x 22,3 cm

 • EAN: 

  9788308068250

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...