Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 31602
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Wilga

Porywająca, pełna magicznych przygód powieść, rozbrzmiewająca wśród dzikiej przyrody w mroźnej krainie Erkenwald. Gdzie wieloryby prześlizgują się między górami lodowymi, wilki polują w tundrze, a niedźwiedzie polarne wędrują po lodowcach. Trudno jednak dostrzec w Erkenwaldzie ludzi: ukrywają się, aby nie zostać więźniami okrutnej Królowej Lodu.

Królowa skrywa sekret, który ma jej zapewnić nieśmiertelność: musi przed upływem roku pochłonąć głosy wszystkich mieszkańców Erkenwaldu. Eska i Flint mają niewiele czasu, aby namówić zwaśnione plemiona do wspólnej walki, odnaleźć mityczny róg należący do jednego z Bogów Nieba i wymyślić sposób, jak zagrać na rogu… z gwiazd. Dołącz do Eski i Flinta i udaj się z nimi w podróż po mroźnej, pięknej i niebezpiecznej krainie, poszukując odpowiedzi na pytanie, czym jest mityczna, pradawna Podniebna Pieśń, mająca w sobie moc pokonania Królowej Lodu.

Poznaj przepiękną opowieść o poczuciu więzi, które nie słabnie – nawet na krańcu świata.

Książka polecana dzieciom w wieku od 6 do 9 lat.

„Abi Elphinstone dowodzi, że jest godną następczynią C.S. Lewisa; opowieści ze śnieżnego świata Erkenwald uderzają z mocą zamieci śnieżnej” – „The Times”. „Prawdziwie magiczna!” – „The Guardian”.„Podniebna Pieśń sprawiła, że moje serce śpiewa – kocham ją!” – Kiran Millwood Hargrave, autorka The Girl of Ink and Stars.

 • Autor: 

  Abi Elphinstone

 • Wydawnictwo: 

  Wilga

 • Ilość stron: 

  288

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  12,5 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788328062566

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...