Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 20040
Dostępność: (sobota-22:36) Stan w ŁODZI 8 egz. Tytuł chętnie wybierany
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Fenix

Ten bogato ilustrowany album zachwyci nie tylko miłośników żelaznych dróg i piekielnych maszyn. Na setkach unikatowych fotografii zaprezentowano polskie kolejnictwo od samych jego początków na terenach trzech zaborów, poprzez dwudziestolecie międzywojenne, lata stabilizacji w Polsce Ludowej, aż po częściowy regres oraz modernizację w czasach współczesnych.


Przepiękna Droga Żelazna Warszawsko-Wiedeńska, Kolej Górnośląska, najstarsze parowozy, lokomotywy, zespoły trakcyjne, bogato zdobione wagony czy najcenniejsze i najpiękniejsze obiekty architektury kolejowej odradzają się w oczach czytelników. Słynni konstruktorzy, wynalazcy i inżynierowie zdradzają swoje tajemnice. Życie polskich kolei w okazałej, bajeczno kolorowej odsłonie.

Napisz opinię
2020-04-29 12:19:27 - Michał J.

Rewelacyjna książka - album, która obszernie prezentuje historię polskiej kolei, nie szczędząc przy tym czytelnikowi doskonałych ilustracji oraz zdjęć. Absolutnie obowiązkowa pozycja dla wszystkich zakochanych w kolejnictwie.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-04-29 17:04:33 - Karol

Doskonała pozycja prezentująca historię kolei w naszym kraju od czasów jej powstania czyli od okresu zaborów aż po czasy współczesne. Rewelacyjne połączenie informacji tekstowych z ilustracjami i zdjęciami z epoki. Dla wszystkich, którym serce bije mocniej na widok zabytkowego parowozu i nie tylko, a jeszcze w takiej cenie !!! Gorąco polecam.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Adam Dylewski

 • Wydawnictwo: 

  Fenix

 • Ilość stron: 

  272

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  25 x 34 cm

 • EAN: 

  9788365808011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...