Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34790
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni

Książka „Fizyka duchowa” Barbary De Angelis znacząco wpływa na przyśpieszenie wewnętrznej przemiany. Autorka pokazuje ćwiczenia i techniki, dzięki którym wzniesiesz się na wyższy stan świadomości, by czerpać z niego korzyści dla siebie i bliskich.


Barbara De Angelis autorka książki jest znaną nauczycielką, specjalizującą się w transformacji osobistej i duchowej. Urodziła się i mieszka w USA, jest z wykształcenia psychologiem. W Los Angeles prowadzi swoje centrum rozwoju osobistego. Jej książki są międzynarodowymi bestsellerami i zostały przetłumaczone na 25 języków.


Sekrety wewnętrznej ewolucji Wewnętrzna transformacja może być głęboka i nieść same korzyści. Uczy tego autorka w swojej książce „Fizyka duchowa”. Dowiesz się z niej, jak wprowadzić radykalne, wibracyjne zmiany wewnętrzne. Ale to nie wszystko, z publikacją nauczysz się zwiększać częstotliwość własnych wibracji i uświadomisz sobie, że posiadasz już wszelkie narzędzia niezbędne do dokonania tego przełomu. Zrozumiesz, dlaczego zarówno współczesna nauka, jak i starożytne mistyczne teksty potwierdzają, że jesteś istotą duchową, której wnętrze kreuje wszystkie doświadczenia.

 • Autor: 

  Barbara De Angelis

 • Wydawnictwo: 

  Studio Astropsychologii

 • Ilość stron: 

  440

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788373777408

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten tytuł wybrali również...