Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 25282
Dostępność: (sobota-21:53) Stan w ŁODZI 4 egz. Jest w 19 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: SBM

Polecamy do zamówienia

Street art to jeden z fenomenów współczesnej sztuki.

Uwodzi rozmachem, oryginalnością, jest wyrazem nieskrępowanej wyobraźni i nieograniczonej pomysłowości twórców.

Łamie konwencje, niesie ze sobą posmak rebelii, pewnej nielegalności czy wręcz zakazanego owocu. Zaskakuje formą i często pojawia się w najmniej oczekiwanych miejscach. Książka w pasjonujący sposób opowiada o rozwoju sztuki w przestrzeni publicznej – od malowideł w jaskiniach naszych prehistorycznych przodków po czasy, w których żyjemy.

Znakomity tekst uzupełniają liczne fascynujące fotografie.

Napisz opinię
2020-04-08 10:47:45 - Dominika

Super wydany album, idealny dla amatorów sztuki w ogóle, nie tylko street artu. Po zapoznaniu się z książką, zupełnie inaczej patrzy się na sztukę ulicy. Autorka przeprowadza nas przez historię street artu, przedstawia sylwetki najpopularniejszych twórców (zagranicznych i polskich) i mówi o funkcji sztuki w przestrzeni publicznej. Piękne zdjęcia, dużo ciekawej treści - czego chcieć więcej? :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-10-06 13:47:59 - Anna

Pozycja albumowa, obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy miłują formę sztuki i wyrazu jaką stanowi street art oraz używane w nim techniki. Czytelny przekrój wiedzy, począwszy od krótkiej historii graffiti , poprzez murale, sylwetkę czołowego przedstawiciela tego nurtu - Banksy'ego, a także innych znanych i cenionych twórców, kończąc na omówieniu innych działań artystycznych w przestrzeni publicznej. Zachęcam, samo wydanie tejże pozycji jest równie przemyślane jak jej treść.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Justyna Weronika Łabądź

 • Wydawnictwo: 

  SBM

 • Ilość stron: 

  316

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  24,5 x 30,5 cm

 • EAN: 

  9788380598867

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...