Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34953
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Znak

Jedyna w swoim rodzaju opowieść byłego biegacza o życiu w zgodzie z naturą i o tym, jak znaleźć wewnętrzny spokój poza zgiełkiem pędzącego wokół świata. "Pod gołym niebem. Żyj w rytmie natury" to najbardziej skandynawska historia, jaką możesz sobie wyobrazić.

I - co najważniejsze - z życia wzięta. Ponad dwadzieścia lat temu Markus Torgeby postanowił przeprowadzić się do lasu w szwedzkim regionie Jämtland i zamieszkać pod gołym niebem. Młody biegacz poświęcił się swojej pasji i przez cztery lata żył tak w harmonii z naturą, żywiąc się głównie owocami lasu i owsianką, a pijąc wodę ze strumienia.

Dziś, wraz z żoną i trójką dzieci, mieszka nieopodal tego miejsca w domu, który sam zbudował. Cała rodzina wciąż żyje w zgodzie z przyrodą i śpi pod gołym niebem, gdy tylko ma na to ochotę. W swojej niezwykłej książce Markus Torgeby opowiada o tym życiu. Udziela cennych wskazówek każdemu, kto chce lepiej zrozumieć naturę i bardziej się do niej zbliżyć. Nawet dla tych, którzy na co dzień żyją w mieście i nie są w stanie się z niego wyrwać, książka jest prawdziwą kopalnią rad pozwalających na ułatwienie sobie codziennych czynności.

A dla wszystkich poszukujących właściwego kierunku w życiu historia dzielnego szwedzkiego biegacza powinna być najlepszą inspiracją.

Markus Torgeby jest byłym maratończykiem, obecnie ekspertem zajmującym się dziką przyrodą, prelegentem prowadzącym wykłady na temat rozwoju osobistego dla pracowników największych szwedzkich firm. Jego autobiografia "Serce biegacza" stała się w Szwecji bestsellerem i została przetłumaczona na wiele języków.

 • Autor: 

  Markus Torgeby

 • Wydawnictwo: 

  Znak

 • Ilość stron: 

  192

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  16,5 x 22 cm

 • EAN: 

  9788324071807

Polecane tytuły z tej samej półki