Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 61889
Dostępność: (czwartek-19:49) Stan w ŁODZI TYLKO 2 egz. Jest w 6 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Anakonda

Moja rola w Depeche Mode przypomina trochę męża stanu. Jestem za ten zespół tak samo odpowiedzialny, jak polityk za swój kraj” – mówił Martin Gore w wywiadzie udzielonym Dennisowi Plaukowi w 2009 roku. Te słowa chyba najlepiej oddają pozycję muzyka w zespole i jego rolę odegraną w olbrzymim sukcesie Depeche Mode na całym świecie.

W książce tej przejdziemy przez historię Martina od jego narodzin w 1961 roku w angielskim Basildon, poprzez dzieciństwo, pierwsze próby zaistnienia na rynku muzycznym, powstanie Depeche Mode, solowe projekty, ekstrawagancki styl wzbudzający wiele zamieszania, małżeństwo i traumatyczny rozwód z Suzanne Boisvert, aż po dzień dzisiejszy. Ta biografia to fascynujący portret jednej z największych osobowości w historii muzyki pop. Jej autorami są Dennis Plauk, redaktor naczelny magazynu muzycznego, będący wiele razy świadkiem wydarzeń z prywatnego życia Martina Gore’a, oraz Andre Bosse, przez wiele lat redaktor legendarnego magazynu Galore Interwiew Magazine.

Napisz opinię
2020-04-07 13:32:20 - Adam

Wszyscy znają przebojowe piosenki Depeche Mode, książka natomiast pozwala nam zapoznać się z ich autorem. Martin Gore jest postacią wyjątkową, o niezwykłej wrażliwości. Książka w takiej cenie obowiązkowa, dla każdego nie tylko fanów DM.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Andre Bosse, Dennis Plauk

 • Wydawnictwo: 

  Anakonda

 • Ilość stron: 

  214

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  17 x 24 cm

 • EAN: 

  9788363885090

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...