Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 15186
Dostępność: Jest w 8 księgarniach. (sobota-18:51) Stan w ŁODZI OSTATNI 1 egz. DOSTAWA za 7-9 dni
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Marginesy

Lapidus w wybuchowo wysokiej formie!

Prawniczka Emelie i były gangster Teddy, partnerzy nie z własnej woli, tym razem zostają wplątani w sprawę, która odbija się czkawką sporemu gronu osób, niezależnie od ich pozycji społecznej.

W domu na Värmdö włącza się alarm i na wezwanie przyjeżdża ochroniarz. Nie natrafia jednak na włamanie, lecz znajduje zmasakrowane zwłoki. W pobliżu leży młody mężczyzna z ciężkimi obrażeniami. Zostaje aresztowany – wszystko wskazuje na niego. Emelie na własną rękę podejmuje się jego obrony, starając się, by nikt w jej kancelarii się o tym nie dowiedział.

Kim jest zamordowany? I dlaczego tak wiele tropów prowadzi do Matsa Emanuelssona, mężczyzny, którego przed wielu laty dla okupu porwał Teddy? Kiedy Emelie zaczyna wgryzać się w sprawę, Teddy musi zmierzyć się z przeszłością. Oraz chronić swojego siostrzeńca, który jest na najlepszej drodze, żeby powtórzyć wszystkie jego błędy. Teddy i Emelie szybko zostają wciągnięci w ryzykowną grę, której reguły nieustannie się zmieniają.

W Sztokholm delete są ludzie, którzy próbują uciec od swojego pochodzenia i jak wąż zmieniają skórę. I jest świat, który jednych pozbawia szans, a innym daje ogromne profity.

 • Autor: 

  Jens Lapidus

 • Wydawnictwo: 

  Marginesy

 • Ilość stron: 

  512

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  13,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788365282811

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...