Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 14750
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Novae Res

Od teraz nikt nie jest tym, za kogo się podaje.

W XIX-wiecznej Anglii, gdzie wydawałoby się, że wszyscy zajęci są swoimi sprawami, zaczyna dziać się coś niesamowitego, przekraczającego ludzkie pojęcie i dotykającego wszystkich bez wyjątku.

Ci, którzy dotąd prowadzili własne bitwy, zostają wciągnięci w niebezpieczną grę. W wojnę, którą bałaby się rozpocząć sama Królowa, a której wynik może zmienić wszystko. Od dnia jej rozpoczęcia każdy jest podejrzanym. Każdy może doprowadzić do miażdżącej klęski lub pyrrusowego zwycięstwa. Jednak tak naprawdę w grze liczą się tylko trzy osoby, cała reszta jest pionkami – bronią, którą można wykorzystać w każdej chwili.

W swojej najnowszej powieści Agata Rączka brawurowo połączyła elementy kryminału i romansu, na tle których w sposób niezwykle autentyczny przedstawiła skomplikowany proces dojrzewania jednostki i wkraczania w dorosłość. Jednocześnie uczy, jak ważne dla dziecka jest wsparcie rodziny, co przeżywa w dorosłym świecie zupełnie samo i jak miłość potrafi odmienić jego życie.

Napisz opinię
2020-10-21 10:10:22 - Michał J.

Bardzo ciekawy mroczny kryminał osadzony w XIX-wiecznej Anglii. Fajny klimat, zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że książkę pisała piętnastolatka. Jedyny minus, to trochę zbyt mało elementów przedstawiających realia epoki.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Agata Rączka

 • Wydawnictwo: 

  Novae Res

 • Ilość stron: 

  256

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12 x 18,5 cm

 • EAN: 

  9788377221976

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...