Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 13857
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni

Mikael Brenne dostaje sprawę, której nie może wygrać. Wszystko wskazuje na to, że jego klient zgwałcił, okaleczył i brutalnie zamordował czternastoletnią dziewczynę. Rozprawa nie przebiega jednak zgodnie z oczekiwaniami i wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Mikael czuje się oszukany. Wszczyna prywatne śledztwo, choć jest prawie pewien, że gorzko tego pożałuje...

"Drugi tom wciągającej serii o Mikaelu Brennem. Kolejny sukces. Thriller Chrisa Tvedta zapewnia autorowi miejsce w czołówce norweskich twórców kryminałów." - Ann Kristin Odegard, „BA”

"Tvedt tworzy przekonujący obraz człowieka balansującego między osobistymi ambicjami a pragnieniem sprawiedliwości, z czym – miejmy nadzieję – mierzy się wielu adwokatów. To świetna książka, zdecydowanie warta kontynuacji." - Curt Johnson, „Dagens Naringsliv”

"Kryminał na wysokim międzynarodowym poziomie." - Sindre Hovdenakk, „VG”

Napisz opinię
2020-10-21 13:19:39 - Wroobl

Fantastyczna, bardzo konkretna fabuła. Jest to część z serii, ale same sprawy, które prowadzi główny adwokat w jednej książce się zaczynają i kończą. Ogromnym plusem "Na własną rękę" jest z całą pewnością zaskakujące zakończenie, chociaż ze swojej strony bardzo polecam całą serię.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Chris Tvedt

 • Wydawnictwo: 

  Nasza Księgarnia

 • Ilość stron: 

  368

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788310122001

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...