Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 14128
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Amber

W cichym, spokojnym Hagfors niewiele się dzieje. Nagle czworo ludzi traci życie. I każdy zaczyna się bać...

Upalny sierpniowy wieczór. Straż pożarna dostaje wezwanie do pożaru domu na skraju lasu. Kiedy dziennikarka Magdalena Hansson dociera na miejsce, widzi tylko zgliszcza i kłęby czarnego dymu. W środku była kobieta... Kilka dni później płonie następny dom. A potem jeszcze jeden. Są kolejne ofiary. Na małą szwedzką miejscowość pada strach. Na czyj dom przyjdzie teraz kolej i dlaczego?

Magdalena sama ma problemy: jej adoptowany synek tęskni za Sztokholmem, a ona wikła się w trudny związek z Petterem, swoją szkolną miłością. Ale na własną rękę rozpoczyna poszukiwania podpalacza. Nie przeczuwa, że jej zaangażowanie stanie się wkrótce bardzo osobiste. I śmiertelnie ryzykowne.

Dziennikarka Ninni Schulman jest gwiazdą szwedzkiego kryminału. Międzynarodową sławę zyskała powieścią "Dziewczyna ze śniegiem we włosach", uznaną za debiut roku w Szwecji. Rozpoczęła nią serię z Magdaleną Hansson. Nieprzewidywalna, trzymająca w napięciu intryga rozwija się w zamkniętej społeczności, wśród zupełnie zwykłych ludzi. Każdy z nich ma jednak swoje sekrety, o których wolałby zapomnieć...

 • Autor: 

  Ninni Schulman

 • Wydawnictwo: 

  Amber

 • Ilość stron: 

  367

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788324162734

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...