Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 62333
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: W.A.B.

Nie daj zwieść pozorom anonimowości w sieci. Każdy twój krok, każda odwiedzana strona, każde kliknięcie zostaje zapamiętane. Żyjemy w dwóch światach: realnym i wirtualnym.

Tuż przed szczytem klimatycznym potężny sztorm uderza w miasto. Kiedy powódź się cofa, a woda opada, na brzegu Łaby zostaje znalezione ciało bez głowy. Nadkomisarz Jan Fabel nie wyklucza, że sprawcą jest tzw. Zabójca z Sieci, który swoich ofiar, młodych kobiet, szuka na portalach społecznościowych i do tej pory pozostaje nieuchwytny. Fabel poznaje obcy mu świat cybeprzestrzeni, gdzie każdy może być, kim chce, i chcieć, czego tylko zapragnie. Ale w trakcie skomplikowanego dochodzenia nieoczekiwanie okazuje się, że policjant z myśliwego stał się zwierzyną; ktoś usiłuje wrobić Fabla w zabójstwo senatora, który zasiadał w komisji ds. środowiska...

Napisz opinię
2020-04-24 10:04:55 - Iza

Genialne połączenie kryminału, thrillera i powieści sensacyjnej osadzonej w cyberprzestrzeni. Rządy międzynarodowych korporacji, ekosekta, pozorna anonimowość w internecie oraz zagrożenia współczesnych technologii, to tematy, które porusza ta książka. Czyta się rewelacyjnie, bardzo szybko i ani przez chwilę nie można się przy tym nudzić, bardzo polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Craig Russell

 • Wydawnictwo: 

  W.A.B.

 • Ilość stron: 

  446

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12,5 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788328008953

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...