Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 12388
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Paperback

Kim jest Michael Chandler? Wzorowy pracownik Verticom Industries, jeden z 15 miliardów ludzi zamieszkujących naszą planetę. Do tej pory mógł jedynie marzyć o podboju kosmosu. Wszystko do momentu, gdy zostaje wplątany w międzygalaktyczną intrygę.

Podróż na Minera II, górniczą niedostępną planetę, staje się początkiem końca. Królem tego imperium jest Gordon Federlicht, tajemnicza postać, która skupia w swoim ręku władzę, bogactwo, ale skrywa też mroczną tajemnicę.

Chciałbyś znać datę i przyczynę swojej śmierci? Chandler na uratowanie siebie i swoich przyjaciół ma tylko kilka dni. Tajemnicze siły zrobią wszystko, by mu w tym przeszkodzić. Przerażający, fantastyczny świat pojawiający się w nocnych koszmarach okazuje się prawdziwy. Czy Michael zdąży? Rozmach godny największych asów science fiction. Sheckley, Harrison, Resnick? Przyszedł czas na Howarda E. Gibsona!

Napisz opinię
2021-03-15 12:01:11 - Artur

Ciekawe połączenie sci-fi z thrillerem. Ziemia w odległej przyszłości, wielka intryga na górniczej planecie, którą rządzi tajemnicza postać. Historia bardzo wciągająca i trzymająca w napięciu.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Howard Gibson

 • Wydawnictwo: 

  Paperback

 • Ilość stron: 

  240

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12,5 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788393248636

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...