Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 15257
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Uroboros

W świecie, w którym żyje Cass, nie ma miejsca dla słabych, niesprawnych i odmiennych. Liczy się tylko doskonałość. Perfekcyjne Alfy zrobią wszystko, by trzymać upośledzone Omegi tam, gdzie ich miejsce: w obozach pracy i na ziemiach, na których nikt inny nie chce mieszkać. Najchętniej pozbyłyby się ich na zawsze, ale gdy umiera Omega, umiera także jej bliźniacza Alfa.

Po masakrze na Wyspie ruch oporu Omeg jest w rozsypce. Cass, Kobziarz i Zoe wiedzą, że trzeba na nowo rozniecić ducha buntu. W przeciwnym razie Pani Generał, Reformator i Prowodyr bez przeszkód zrealizują swój upiorny plan: zamkną Omegi w zbiornikach, które podtrzymają je przy życiu, ale pozbawią wszelkiej świadomości.

Mroczna, postapokaliptyczna kontynuacja "Ognistego oczyszczenia" to poruszająca opowieść o tym, jak żądza władzy i dostatku oraz lęk przed innym mogą doprowadzić do upadku wszystkiego, co czyni nas ludźmi. Wciągająca do ostatniej strony i niemożliwa do zapomnienia.

Francesca Haig - australijska pisarka, uzyskała tytuł doktora na Uniwersytecie w Melbourne. Jej pierwsza powieść "Ogniste oczyszczenie", będąca jednocześnie pierwszą częścią trylogii o tym samym tytule, została wydana nakładem Uroborosa. Pisarka mieszka w Londynie z mężem i synem.

 • Autor: 

  Francesca Haig

 • Wydawnictwo: 

  Uroboros

 • Ilość stron: 

  430

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20 cm

 • EAN: 

  9788328037748

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...