Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23695
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Feeria

Najnowsza książka fenomenalnego autora sci-fi.

Zack Lightman całe życie miał głowę w chmurach, marząc, by świat trochę bardziej przypominał filmy i gry komputerowe, które pożera. Niechby jakieś fantastyczne, przełomowe zdarzenie roztrzaskało wreszcie monotonię jego bezbarwnej egzystencji i porwało go na szlaki kosmicznej przygody... W końcu co szkodzi sobie trochę pomarzyć. Ale Zack umie odróżnić rzeczywistość od fantazji. Wie, że tu, w realu, nadpobudliwi nastoletni gracze nie dostają misji zbawiania świata. Aż pewnego dnia widzi latający spodek. Więcej: ten statek kosmitów jest jakby żywcem wzięty z gry, której oddaje się co wieczór; popularnego symulatora lotów "Armada".

Nie, nie zbzikował. A jego umiejętności, wraz z umiejętnościami milionów podobnych mu graczy na świecie będą potrzebne, by uratować planetę. Nareszcie jest jego upragniona szansa! Tylko gdzieś w tyle głowy czai się dziwna wątpliwość podsycana przez pamięć opowieści sci-fi, z którymi wyrastał: czy coś w tym scenariuszu nie wydaje się zanadto znajome?

Radosne przetworzenie i inteligentna destrukcja konwencji science-fiction, rozpędzony i zaskakujący thriller, klasyczna opowieść o dojrzewaniu i historia inwazji kosmitów, o jakiej jeszcze nie czytałeś – wszystko w jednej powieści, której nie da się odłożyć na bok.

Napisz opinię
2020-05-06 23:58:47 - Agata D

Koncepcja zatarcia się granicy między światem realnym a światem wirtualnym wydaje się pomysłem wyeksploatowanym na wszelkie możliwe sposoby. A jednak książka prezentuje oryginalność i świeżość. Młody bohater porwany niespodziewanie do świata ulubione gry komputerowej. W jednej chwili ze zwykłego nastolatka zmienia się w wybawcę ludzkości. Dobre tempo akcji nie pozwala czytelnikowi odłożyć tej książki ani na chwilę

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Ernest Cline

 • Wydawnictwo: 

  Feeria

 • Ilość stron: 

  440

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788372295378

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...