Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 63252
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: W.A.B.

Mieszkająca w Szwecji żydowska rodzina o niemiecko-polskich korzeniach wiedzie spokojne życie na przedmieściach. Do czasu… aż siedmioletni syn Danny’ego dowiaduje się o rodzinnym skarbie, ukrytym gdzieś w Polsce przez pradziadka tuż przed transportem do obozu koncentracyjnego. Jeśli ma się skarb – trzeba go wykopać – to przecież jasne. Ojciec i dziadek, ku uciesze chłopca, połykają bakcyla i sposobią się do drogi. Trójpokoleniowa wyprawa do Polski to okazja do snucia wspomnień, kłótni o używanie GPS-a, podkradania sobie słodyczy, dobrych rad, jak należy napisać bestseller z ust kogoś, kto nigdy nic nie napisał – słowem konfrontacji trzech kochających się mężczyzn, nienawykłych do ciągłego przebywania razem. Dziadek jedzie, by lepiej zrozumieć swego ojca. Wnuczek – dla smaku przygody. Ojciec zaś czuje, że nareszcie zdoła ukończyć książkę o swej rodzinie.

Napisz opinię
2020-04-22 19:01:43 - Sivien

Wspólczesna powiesć o trzech pokoleniach żydowskiej rodziny. O wspomnieniach z czasów drugiej wojny światowej i rodzinnym skarbie zakopanym w Polsce. Polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-01 15:02:42 - Aleksander

Poszukiwanie rodzinnych korzeni może być skomplikowane i długotrwałe. Autorowi udało się uniknąć zawiłych opisów rodzinnych i tchnąć w całą historię sporo rodzinnego ciepła, prawdziwych ludzkich losów w ciągu XX wieku, co znakomicie podnosi walor opowieści.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Danny Wattin

 • Wydawnictwo: 

  W.A.B.

 • Ilość stron: 

  256

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788328015821

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...