Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 15259
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: W.A.B.

Nowe wydanie wybornego zbioru opowiadań nominowanego do Nagrody Literackiej „Nike”

Zbiór znakomitych opowiadań, w których sowizdrzalski duch i groteska łączą się z nostalgią i przeczuciem śmierci. Bohaterowie Rudnickiego nigdzie nie są u siebie i nigdy nie są do końca sobą. Pod piórem Rudnickiego ich historie nabierają niezwykłej siły wyrazu. Doskonała konstrukcja, soczysty język i zdumiewająca żonglerka stylami potwierdzają, że Rudnicki jest prawdziwym mistrzem krótkiej formy prozatorskiej.

Napisz opinię
2020-04-22 19:04:16 - Sivien

'Śmierć czeskiego psa" to zbiór opowiadać podzielonych na te związane z emigracją zwłąszcza Polaków do NIemiec i te związane z postaciami hstorycznymi. Wszystkie opowiadania miały w sobie coś co mnie do nich przekonywało bardziej lub mniej. Polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-10-12 15:33:38 - Patryk

Na tę pozycję składają się krótkie opowiadania, w których autor przedstawia, nieco przerysowane, refleksje na temat podróży na trasie Polska-Niemcy. Mamy tu mieszankę stylów, w których myślę każdy znajdzie coś dla siebie. Może trochę razić nagromadzenie wulgaryzmów i dosyć specyficzny humor, który nie każdemu może przypaść do gustu. Pozycja na pewno warta uwagi.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Janusz Rudnicki

 • Wydawnictwo: 

  W.A.B.

 • Ilość stron: 

  208

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  12,5 x 18,5 cm

 • EAN: 

  9788328042797

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...