Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 19617
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Replika

Natasza poznała Krzysztofa na kursie rumby. Początkowo mężczyzna jest dla niej tylko partnerem do tańca i przyjacielem. Kiedy wreszcie kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że mogłoby ich łączyć coś znacznie więcej, ten zaczyna układać sobie życie z inną.

Po długim czasie Natasza i Krzysztof spotykają się ponownie, a tłumione przed laty uczucie wybucha ze zdwojoną siłą. Jest tylko jedno `ale`: Krzysztof zdążył już założyć rodzinę, ma żonę i syna, którego bardzo kocha. Mężczyzna postanawia jednak podzielić swoje życie - i serce - na pół. Natasza w końcu godzi się na bycie `tą drugą`. Ani ona, ani Krzysztof nie domyślają się jednak, że jego żona wie o wszystkim. Czy Renata będzie w stanie nadal żyć z okłamującym ją mężczyzną dla dobra synka?

Pewnego wieczoru na spotkaniu autorskim Nataszy, która opisała historię swojej wielkiej miłości w najnowszej książce, zjawia się Renata. Wręcza pisarce tajemniczy żółty zeszyt. Opowieść, którą Natasza w nim znajdzie, zupełnie zmieni życie jej samej i małego Jasia.

Natasza i Renata - czuła kochanka i zdradzana żona.

Dwie kobiety, dwie matki, dwie historie.

I jeden mężczyzna, który łączy i dzieli.

 • Autor: 

  Joanna Sykat

 • Wydawnictwo: 

  Replika

 • Ilość stron: 

  220

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20 cm

 • EAN: 

  9788376741802

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...