Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 12058
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni

Rok 2013. Nina Huczmiran przyjeżdża do Warszawy. Tułanie się po Europie nie przyniosło zapomnienia ani nie ukoiło bólu, czas więc zmierzyć się z demonami przeszłości i spróbować wrócić na łono rodziny.Rok 1963. Daria Huczmiran czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Właśnie przyjęła oświadczyny tego jedynego, ma głowę pełną planów i marzeń. Jednak babka i matka inaczej zaplanowały jej przyszłość.Rok 1890. Linda Huczmiran jest w ciąży. Porzucona przez ukochanego, nieznajdująca oparcia w najbliższych zrobi wszystko, żeby uratować swe nienarodzone dziecko. Nawet jeśli będzie musiała prosić o pomoc największego wroga.

„Huczmiranki” to porywająca saga rozgrywająca się w Warszawie na przestrzeni ponad stu lat. Książka pełna magii i tajemnic.

Huczmiranki zawsze musiały radzić sobie same… Dla tych silnych i dumnych kobiet najważniejsze powinny być więzy krwi, ale co jeśli w rodzinie pojawi się czarna owca, która zapragnie żyć po swojemu?

„Huczmiranki” to pierwsza książka Agaty Mańczyk dla dorosłych.            

Napisz opinię
2020-04-16 13:14:02 - M.B.

Piękna opowieść o rodzinie wielopokoleniowej. Historie wojenne, współczesne przeplatane są życiem codziennym i relacjami rodu Huczmiranek. Świetnie napisana, lekko się czyta, dostarcza ogrom babcinych mądrości i świeżego patrzenia na świat!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-04-18 17:17:58 - joannadee

Ta książka to nie tylko piękna okładka. To niesamowita opowieść o silnych i dumnych kobietach z rodu Huczmiranek. Autorka serwuje nam połączenie powieści obyczajowej z elementami fantastyki co pozwala nam jeszcze bardziej zatracić się w tej historii.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Agata Mańczyk

 • Wydawnictwo: 

  Nasza Księgarnia

 • Ilość stron: 

  464

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  15,5 x 23 cm

 • EAN: 

  9788310128027

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...