Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 29674
Dostępność: (piątek-19:53) Stan w ŁODZI TYLKO 2 egz. Cena Czyni Cuda.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

"Każdy może być bohaterem, ale nie każdy ma tę cudowną szansę, by nim zostać. Warto o tym pamiętać."
Urszula Jaworska, Fundacja Urszuli Jaworskiej, Bank Dawców Szpiku
Historia przyjaźni, która po latach rodzi się na nowo. Miłości, która wybucha gwałtownie i niespodziewanie. Opowieść o trudnych wyborach, które mogą podarować komuś życie, o przebaczeniu i zrozumieniu oraz o wielkiej nadziei i sile kobiet.
Czy potrafiłabyś wybaczyć wszystko najbliższej przyjaciółce? Mimo tego, że zabrała Tobie to, co kochałaś najbardziej? A gdyby jej wybór okazał się błędem?
Ina zaczęła nowe życie. Nie spodziewała się, że przeszłość zapuka do jej drzwi w najmniej oczekiwanym momencie. Patrycja w każdej chwili mogła wszystko stracić.
Los postawił przed nią najtrudniejsze z zadań. Jak w ciągu kilku tygodni nauczyć ukochane córki, jak żyć? Karola musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Wyruszyła w podróż, aby odnaleźć PIERWSZ NA LIŚCIE. Odnalazła. Ale wraz z nią wróciły bolesne wspomnienia. Mimo niezagojonych ran, dawnych zdrad i upływającego czasu, przyjaźń wróciła. Powróciła z wielką mocą, która przenosi góry,sprawia, że niemożliwe staje się możliwe.
MAGDALENA WITKIEWICZ KOLEJNY RAZ UKAZAŁA WIELK SIŁĘ ZWYCZAJNYCH KOBIET. TA SIŁA JEST W KAŻDEJ Z NAS. MUSIMY J TYLKO W SOBIE ODKRYĆ.
"Witkiewicz intryguje i wzrusza.Napisała współczesną historię o ludzkiej dobroci.Po tej książce chce się natychmiast stać lepszym człowiekiem."
Janusz L Wiśniewski

 • Autor: 

  Magdalena Witkiewicz

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  376

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788381951418

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...